بــازدیـد کننده گــــــرامی در صـــورت وجــود هـر گـونه سئوالـی لطفـا آن را از بخش ویزیت آنلاین و یا از طریق ایمیل و همچنین از طریق فرم زیر با مـا در میان بگذارید تا در سریعترین زمان ممکن به سئوالاتتان رسیدگی شده و پاسخ مقتضی ارسال گردد

انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران
دکتر بیات شهبازی در وب سایت الکسا
دکتر بیات شهبازی در گوگل پلاس
دکتر بیات شهبازی در لینکدین

وب سایت رسمی دکتر محمد علی بیات شهبازی

 

 

 

 

جدیدترین تکنولوژی های تناسب اندام و رفع چربی های اضافی بدن

رفع چربی های بدن

تناسب اندام با استفاده از جراحی زیبایی

هم اکنون کلینیک زیبایی و تناسب اندام دکتر محمد علی بیات شهبازی با مجهز بودن به آخرین تجربیات علمی و دستگاه های لاغری افتخار دارد که با ترکیبی از متودهای روز جراحی زیبایی و متودهای غیر جراحی یا غیر تهاجمی شما را به مقصودتان برساند.
دیگر دوران لاغری با ورزش های سخت و رژیم های طولانی مدت و سنگین به سر آمده است و تکنولوژی با جهشی خارق العاده به کمک ما شتافته تا داشتن اندامی ایده آل، رویایی نزدیک باشد.

تناسب اندام


کلینیک زیبایی و تناسب اندام دکتر محمد علی بیات شهبازی با بکارگیری برترین و بروزترین دستگاه های روز دنیا که با تجربه، تخصص و تبحر عجین شده است بهترین راه حل ها را در چنته داشته، مناسب ترین، کاربردی ترین و علمی ترین آنها را به شما ارائه خواهد داد.
بطور مثال، علاوه بر روش های سنتی ( که همان تغذیه مناسب و فعالیت بدن تحت عنوان ورزش صحیح بوده ) راه حل های جدید مانند انواع جراحی ها اعم از روش های تهاجمی و برداشتن چربی و پوست شل و اضافه، ساکشن چربی و اخیرا روش های کاملا غیر تهاجمی نظیر دستگاه های لاغری پا به عرصه خدمات نوین پزشکی گذاشته است و هر روز که سپری می گردد نمود بیشتری داشته و سعی می گردد تا عوارض و مشکلات بیماران را کاسته و به طریق غیر تهاجمی عمل گردد.

بهترین شیوه حفظ تناسب اندام ورزش و تغذیه مناسب است
بهترین شیوه حفظ تناسب اندام


در این میان کلینیک دکتر بیات شهبازی با استفاده از تجربیات گذشته و نگاه به افق آینده بهترین انتخاب را برای شما خواهد داشت و هم اکنون با استفاده از روش های RF و کرایولیپولیز و اولتراسونیک  ( ULTRA-Z ) و لیزر لیپولیز شاهد این تحول می باشیم.
تمامی سعی بر این است که شما با استفاده از بهترین ، سالمترین و کم عارضه ترین متودها به زیباترین حد امکان نزدیک شوید.
ابتدا افراد چاق در این کلینیک دسته بندی شده و با توجه به BMI آنها راه حل مناسب ارائه می گردد. سپس بتدریج مشکلات زیبایی آنها را رفع می نماییم.
وجود دستگاه های لاغری بدین معنا نیست که متودهای سنتی قبل اهمیت خود را از دست داده است ، هرگز ! ولی سعی بر این شده که هر روز عوارض جراحی ها و متودهای لاغری به حداقل برسد. بیماری که بسیار چاق است و بی ام آی آن به حدود 35 – 40 و حتی بیشتر رسیده هرگز نمی توان با دستگاه های لاغری نتیجه ای مناسب بدست آورد. بلکه ابتدا باید تحت رژیم های لاغری مناسب و با استفاده از روش های جراحی باریاتریک ( Bariatric Surgeries ) و ورزش های مناسب به بی ام آی مطلوب زیر 30 رساند تا بتوان از متودهای دیگر استفاده مطلوب را گرفت.
ما به یک اصل اعتقاد راسخ داریم که جراحی ها و متودهای زیبایی با هدف کاهش وزن طراحی نشده اند بلکه ما به تناسب اندام و زیبایی زمانی فکر می کنیم که وزن شما به حد ایده ال نزدیک شده باشد.
پس از کاهش وزن مقدار زیادی شلی پوست و چربی های مقاوم در قسمت های مختلف بدن شما باقی می ماند که بوسیله جراحی های مناسب و بکارگیری دستگاه های جدید و مدرن زیبایی را به شما بر میگردانیم.

اولترازد چیست

اولترازد


این کلینیک به بهترین واستانداردترین روش  ساکشن لیپولیز اولتراسونیک ULTRA-Z مجهز بوده و با افتخار اعلام می نماییم که برای سلامتی شما ارزش بسیار زیادی قایل هستیم و ابتدا به شما می اندیشیم. در این شیوه با استفاده از دستگاه اولترازد بدون آسیب به عروق ، اعصاب و حتی پوست و عضلات شما با حداقل خونریزی چربی های مقاوم لیپولیز شده و آنها را با نازکترین کانولا خارج می نماییم. اولترازد علاوه بر داشتن مزایای روش های ساکشن قبل نظیر جمع کردن پوست خونریزی را به حداقل رسانده، زمان استراحت بعد از عمل را کوتاه کرده و درعرض یک هفته شما قادر خواهید بود به کار خود ادامه دهید و پوشیدن لباسهای کشی را به کوتاهترین زمان ممکن رسانیده است.

رفع چربی های اضافی بدن بوسیله اولتراسونیک لیپولیز
رفع چربی با اولترازد


اولترازد تا حد امکان پوست شما را جمع کرده و وسعت جراحی شما را کمتر می نماید. حتی قبل از تصمیم به جراحی با استفاده از دستگاه های لاغری و کرایولیپولیز قسمت های مختلف را اصلاح نموده و در نهایت جراحی اگر لازم شد با کمترین خطر انجام می گیرد.
چگونه می توان قبول کرد که افرادی با داشتن یک دستگاه یا افراد غیر مسئول و غیر متخصص این راه پر خطر و تکنیکی را بسلامت به شما ارائه دهند. باید قبول نماییم که کسی می تواند شما را در این مسیر یاری نماید که از کلیه روش ها و قدرت های لازم برخوردار باشد و در هر زمان از آن به نفع شما استفاده نماید. پس در این مسیر ما را در کنار خود تا رسیدن به زیبایی و تناسب اندام احساس نموده و از تجربیات و تجهیزات مدرن روز بهره گیری نمایید.

لاغری با استفاده از اولترازد بسیار سریع تر و سالم تر از روش های معمول مانند روش های همراه با ویبریشن و ضربه و دیگر متودهای معمول است.

شکم 6 پک یا شش تکه با استفاده از اولتراسونیک
شکم 6 پک یا شش تکه


اکنون با توضیح مختصر درباره روشهای مدرن جدید شما را راهنمایی می کنیم:


کرایولیپولیز

:

کرایولیپولیز


کرایولیپولیز یک روش بسیار سالم و موثر و غیرتهاجمی برای کاهش تجمع چربی های موضعی است و یک راه مناسب برای بادی کانتورینگ ( Body Contouring ) غیر تهاجمی می باشد. این روش دارای تاییدیه FDA است. در کرایولیپولیز دو سیکل درمانی به فاصله هشت هفته برای افراد پیشنهاد می شود. قبل از شروع، فتوگرافی از بیمار بعمل آمده و مشخصات افراد کاملا درج می گردد. هر سیکل درمانی با کرایولیپولیز شصت دقیقه می باشد که فرد بعد از آن بطور عادی فعالیت خود را از سر می گیرد. فرد باید آگاهی داشته باشد که بعد از درمان با کرایولیپولیز، علایمی نظیر تورم – قرمزی و کبودی و حساسیت وجود دارد و چند روز بیشتر ادامه نمی یابد. علایم زودگذری مانند بی حسی و خارش و نورالژی وجود دارد.

کرایولیپولیز قبل از عمل و 4 ماه بعد
عکس کرایولیپولیز


دو الی 3 ماه بعد از کرایولیپولیز فرد مجددا فتوگرافی شده و Follow-up می گردد و وزن و اندازه گیری های لازم بعمل آمده در ضمن پهلوها به درمان با کرایولیپولیز بسیار عالی جواب داده ولی ناحیه پشت ( Back ) و داخل و خارج ران به سیکل های درمانی بیشتری نیاز دارد.

همچنین کرایولیپولیز برای کسانی که قبلا تحت درمان لیپوساکشن قرار گرفته و در قسمت هایی چربی بخوبی خارج نشده است استفاده میشود که نتایج درمان بهبودی فوق العاده ای خواهند داشت.

نتایج قبل و بعد از استفاده از کرایولویپولیز
کرایولیپولیز

هزینه کرایولیپولیز

:

بطور متوسط در مراکز خارج ایران هزینه هر سیکل کرایولیپولیز هشتصد و پنجاده دلار می باشد و هم اکنون سطح آماری تعداد کسانی که تحت درمان کرایولیپولیز با Coolsculpting device قرار می گیرند 800% اضافه شده است. و در یک مطالعه بعمل آمده 518 نفر تحت درمان با این روش قرار گرفته اند که هیچگونه عارضه ایجاد نشده است و حدود 89% پاسخ مثبت داشته اند و 82% روش کرایولیپولیز را به دیگران پیشنهاد داده و برای حدود 23% ضخامت چربی در عرض 3 ماه کاهش می یابد و در نهایت می توان گفت کرایولیپولیز راهکاری سالم و قابل تحمل و موثر برای کاهش چربی زیر جلدی می باشد.

آر اف نمسیس

:

آر اف نمسیس


روش دیگر استفاده از دستگاه لاغری NEMESIS که یک دستگاه دوگانه    آر اف و مکش می باشد و به مقصود حذف چربی های احشایی و از بین بردن سلولیت و حتی چربی های سطحی می باشد.
در این روش با ایجاد امواج رادیویی کاملا بی خطر و عبور آنها از بدن چربی های عمقی را نشانه گرفته و آنها را حذف می نماییم. این روش هفتهی یک الی دو جلسه بمدت20-30 دقیقه انجام می پذیرد و نتایج آن بطور کاملا علمی به بیمار نشان داده می شود و د رحقیقت با استفاده از گرمای موضعی در ناحیه و لایه های چربی به لیز شدن و کاهش چربی احشایی و حتی سطحی کمک کرده و بسیار نافع می باشد.
این روش همان دستگاه LPG قدیم به اضافه RF بوده که بطور کامل اثر شناخته شده ای در اصلاح نامنظمی و سلولیت سطح بدن داشته و علاوه بر داشتن  اثرات این دستگاه به لاغری فرد و داشتن اندام مناسب کمک کرده و با تحریک کلاژن سازی لیفت پوست را ممکن ساخته و کاملا غیر تهاجمی می باشد و بسیار عالی توسط بیمار تحمل شده و اثر بخش می باشد.
امروزه از این روش در درمان بیماری های صعب العلاج مانند سرطان سود برده و با ایجاد گرمای موضعی در ناحیه سلول های سرطانی آنها را حذف می نماید.

تناسب اندام
رفع سلولیت
لیفت بدون جراحی
لاغری رفع غبغب بهترین جراح

 

 

* نام و نام خانوادگی :
* آدرس ایمیل:
موضوع پیام:
*پیام:

 

دانلود به صورت پی دی اف
برای دانلود مطالب این صفحه به صورت پی دی اف بر روی تصویر فوق کلیک نمایید