بــازدیـد کننده گــــــرامی در صـــورت وجــود هـر گـونه سئوالـی لطفـا آن را از بخش ویزیت آنلاین و یا از طریق ایمیل و همچنین از طریق فرم زیر با مـا در میان بگذارید تا در سریعترین زمان ممکن به سئوالاتتان رسیدگی شده و پاسخ مقتضی ارسال گردد

انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران
دکتر بیات شهبازی در وب سایت الکسا
دکتر بیات شهبازی در گوگل پلاس
دکتر بیات شهبازی در لینکدین

وب سایت رسمی دکتر محمد علی بیات شهبازی

 

 

 

عمل ترمیمی بینی : ( جراحی بینی ترمیمی ) ( عمل ترمیمی بینی ) ( عمل دوم بینی )

 


رینوپلاستی ترمیمی، برای بینی هایی کاربرد دارد که دچار نقص می باشند و یا در اثر یک جراحی قبلی ناموفق حالتی نامطلوب پیدا کرده اند.
تمام سعی یک جراح زیبایی رساندن چهره شما به حد کمال تعادل و زیبایی می باشد. در این بین جراحی زیبایی بینی به علت موقعیت خاص آن در صورت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد به نحوی که به جرات می توان ادعا کرد که زیبایی بینی شما بیش از نیمی از زیبایی چهره شماست و شاید این مهمترین دلیل محبوبیت روز افزون این نوع عمل در جهان است. جراحی زیبایی بینی را می توان در قالب یک هنر که در آن دستان هنرمند جراح اقدام به شکافتن و تغییر شکل بینی شخص می کند درک کرد، به نحوی که از دید زیباشناسی چهره شخص به تعادل برسد.
حال ممکن است بینی شخصی به علت ضربات فیزیکی یا به صورت مادرزادی دچار نقصی باشد و حتی در جراحی بینی اولیه انتظارات شخص برآورده نشده باشد که در هیچ یک از این موارد نیازی به نگرانی نیست زیرا با جراحی بینی ترمیمی می توان بسیاری از انتظارات را برآوره کرد.


بنابر آمار جامعه جراحان آمریکا 20% از بیماران از جراحی اولیه بینی خود راضی نیستند و معمولا نیاز به جراحی ثانویه پیدا می کنند که البته این امر در کشور عزیزمان ایران بسیار کمتر می باشد با توجه به اینکه می توان ادعا کرد چنانچه این جراحی توسط شخصی با تجربه و با تبحر انجام گیرد نتایج نامطلوب به زیر 2% تا 3% نیز خواهد رسید.

برای اجتناب از جراحی بینی ثانویه، مشاوره قبل از عمل بینی که در آن شخص تمام انتظارات خود را بیان کند بسیار مناسب خواهد بود. همچنین شما بهتر است قبل از انجام عمل بینی به دقت به مشاهده نمونه کارهای جراحتان پرداخته و از مشورت های ایشان در رابطه با بهترین نوع و حالت بینی با توجه به شکل و فرم چهره تان بهره مند گردید.

عمل ترمیمی بینی

 

دلایلی که ممکن است بنابر آنها شما به یک عمل ترمیمی بینی نیاز پیدا کنید:


نوک غیر طبیعی بینی
فاصله زیاد سوراخ های بینی
بزرگ بودن بینی
مشکلات تنفسی
ناراضی بودن شما از عمل اولیه بینی تان
انحراف تیغه بینی به دلیل ضربات فیزیکی


اعمال جراحی بینی می توانند بسیار پیچیده باشند به عنوان مثال چنانچه تیغه بینی شما بر اثر ضربات فیزیکی از بین رفته باشد جراح ممکن است برای ترمیم ان غضروفی از پشت گوشتان برداشته و در محل تیغه بینی شما قرار دهد.

 

ریویژن بینی

ترمیم بینی عمل شده

جراحی بینی ترمیمی

بینی ترمیمی

جراحی ترمیمی
بهترین جراح ترمیمی
بهترین جراح بینی بهترین جراح بینی ترمیمی عمل بینی انحراف دار


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* نام و نام خانوادگی :
* آدرس ایمیل:
موضوع پیام:
*پیام:

 

دانلود به صورت پی دی اف
برای دانلود مطالب این صفحه به صورت پی دی اف بر روی تصویر فوق کلیک نمایید